Novinky / buďte stále v obraze

Bučkovci Senica Slnko, seno, záhorácka párty! Bučkovci sú na nezastavenie, už ovládli aj Záhorie! Takto sa zabávali v Senici.
Tato Jano - Bučkovci Tato Jano na návšteve v Jojke: S Jožkom a Klárou už vzťahy urovnal! U Bučkovcov aj po odchode štábu všetko po starom, tato urovnal vzťahy v rodine.
Jožko a Anka plačú - Bučkovci Uplakaná rozlúčka: Jožko odchádza do Česka, mame Anke sa vyplakal na ramene V Jožkovi dozreli krivdy, ktoré napáchali slová tata Jana.
Mladý Jano - Bučkovci Hlášky a skvostné perly Jana Bučka mladšieho! "Narodil som sa pre ľudí!", ale aj "Keby som ťa nepodvádzal, tak ťa nemilujem". Takto perlil Jano!
Tomáš a Eva 1 Tomáš a Eva sa ľúbia, na znak lásky si na krk vytetovali dátum ich zoznámenia! Možno je to len ďalší úlet a možno sa Tomáš konečne zamiloval.
Jano celebrita- Bučkovci Ja som celebrita a budem! Dokedy žiť budem! Mladý Jano si popularitu na diskotékach a sociálnych sieťach užíva naplno. O svojom statuse celebrity je presvedčený na sto percent!
Denis narodeniny - Bučkovci Denisko, všetko najlepšie alebo Hépy bŕzdy dú jú! Denisovi rodina Bučkovcov zaspievala všetko najlepšie v modernej angličtine. Ich verzia opäť nesklamala!
Anka hendster - Bučkovci Mama, daj to na hlasný, daj to na hendster! Bučkovci majú svoj jedinečný slang, výraz pre hlasný odposluch handsfree poznajú ako „hendster“.